Gå til hovedinnholdet.

Hva kan jeg hjelpe deg med i dag?

Hva kan vi hjelpe deg med i dag?

Hvalersambandet: 10 tonn vektbegrensning for kjøretøy på MS Torine

MS Torine vil inntil videre ha en vektbegrensning på 10 tonn for kjøretøy. Allerede reserverte turer for renovasjon og varelevering vil gå som normalt. 

Sist oppdatert: 03.07.2026 15:21
Sarpsborg bussterminal

Oppussing av Sarpsborg bussterminal

Fra mandag 1. juni startes et oppussingsarbeid på Sarpsborg bussterminal. Arbeidet er forventet å pågå ut juni.

Arbeidet omfatter maling av overflater og utskifting av belysning. I denne perioden må det påregnes noe støy og mindre forstyrrelser i området rundt terminalen. Arbeidet starter på mandag med plattform 6 og 7, men forflyttes ettersom man blir ferdig med områder.

For å sikre god trafikkflyt og trygg ferdsel vil det være personell tilstedet for å dirigere busser og veilede passasjerer den første uken.

Ta gjerne kontakt dersom dere har spørsmål eller behov for ytterligere informasjon, teleron: 177 eller e-post: okt@ofk.no